Warunki korzystania

Możesz pobrać moje projekty jako gratisy , możesz również przystosować je do własnych prac modyfikując kolor lub rozmiar.Jeśli chcesz przesłać mój projekt dalej podaj link do mojego bloga. Nie przywłaszczaj sobie mojej pracy jako własnej. Jeśli nie zaznaczono inaczej wszystkie prace są mojego autorstwa.

16 grudnia 2013

Wianki, lektura retro i życzenia :)

Serdecznie witam przed świętami ! Widzę, że do bloga dołączyły nowe osoby - dziękuję że jesteście i pozdrawiam!

Niedawne uczestnictwo w kursie florystycznym natchnęło mnie do zrobienia w tym roku jak ja to mówię "ćwiczebnych" dekoracji, wianków w zasadzie. "Ćwiczebnych" bo bardzo dużo im jeszcze brakuje, ale i tak się cieszę, że je zrobiłam. Prawdopodobnie będą to moje prezenty hand made dla rodzinki.


Jako świąteczną lekturę czy też prezent w klimacie retro chciałam Wam polecić książkę, którą właśnie sama sobie nabyłam.

  
źródło


I na koniec:


4 komentarze:

 1. śliczne ,a przecztałas już ja ! warto ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki serdeczne :) Książki jeszcze nie przeczytałam, a jedynie przekartkowałam. W książce jest bardzo dużo fotografii, ale i opisy o świecie, który przeminął. O edukacji domowej, dawnych podróżach, obowiązkach dzieci, traktowaniu służby, o tym jak i co jadano. Myślę, że to będzie ciekawa lektura :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowych i Pogodnych Świąt.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za życzenia i serdecznie pozdrawiam. Do Siego Roku :)

  OdpowiedzUsuń